Соколац: Маја и Николина фотографишу за Вањин осмијех

30.09.2020. 14:58
0
ИЗВОР: Катера

У данашње вријеме када је хуманост постала одлика посебних и ријетких људи, двије дјевојка изнова нас подсјећају да је љубав човјека према човјеку безгранична.

Маја Мирјанић и Николина Пржуљ у петак, 2. октобра у Сокоцу организују хуманитарну акцију „Фотографијом за Вањин осмијех“, а све у циљу прикупљања новчаних средстава за даље лијечење Вање Мирковић из Пала.

Ове сјајне дјевојке овјековјечиће ваша лица и осмијехе у Парку бораца Романије од 13.00 часова.

-  Драги пријатељи, дођите и поведите пријатеље, партнере и малишане да се дружимо и направимо најљепше фотографије за породичне албуме и друштвене мреже у амбијенту јесење природе – саопштиле су ове хумане дјевојке.

Како су навеле, цијену фотографија одредите сами, даривајући прилог за Вањино оздрављење и осмијех.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
До 15. јануара пријаве за пливање за часни крст на ријеци Биоштици До 15. јануара пријаве за пливање за часни крст на ријеци Биоштици
Соколац: Положени вијенци и цвијеће на "Новом Зејтинлику" Соколац: Положени вијенци и цвијеће на "Новом Зејтинлику"
Соколац: Наложени бадњаци у свим храмовима Соколац: Наложени бадњаци у свим храмовима
Најчитаније
  • Мали Божић: Којим обичајима су се некада обиљежавали Нова година и Васиљевдан?
    6h 2m
    30
  • Како очистити организам од тешке хране
    7h 50m
    32
  • Источно Ново Сарајево: Дочек православне Нове године уз Слађану Мандић и бенд „Истурено одјељење“
    12h 39m
    19
  • Како су на бруталан начин били кажњавани Абориџини у Западној Аустралији
    4h 1m
    41
  • Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила
    13h 4m
    0