Српска богатија за 23 бебе

21.05.2026. 09:34
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 23 бебе.

Радост и срећу у породилишта широм Српске донијело је 12 дјечака и 11 дјевојчица.

Како је потврђено Срни у породилиштима, у породилишту Бањалука рођена су четири дјечака и три дјевојчице, Добоју три дјечака и двије дјевојчице, Градишци два дјечака и дјевојчица, Фочи дјечак и дјевојчица, Бијељини двије дјевојчице, Приједору и Требињу по дјечак, а у Невесињу и Источном Сарајеву по дјевојчица.

У породилишту у Зворнику није било порода.

Коментари 0
Повезане вијести
Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана
Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих
Сутра претежно сунчано и још топлије Сутра претежно сунчано и још топлије
Најчитаније
  • Паја Јовановић - На платнима сачувао идентитет српског народа
    21h 30m
    0
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    13h 23m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    10h 21m
    1
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    20h 23m
    0
  • „Поход на кланац“ - ходочашће и одавање почасти свим палим борцима Касиндолског батаљона
    14h 52m
    0