Српска богатија за 30 беба

31.01.2025. 08:41
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 30 беба, 18 дјечака и 12 дјевојчица, речено је Срни у породилиштима.

Највише, 13 беба рођено је у Бањалуци, шест у Добоју, три у Градишци, по двије у Требињу, Приједору и Зворнику, а по једна у Бијељини и Невесињу.

У Бањалуци је рођено седам дјечака и шест дјевојчица, у Добоју три дјечака и три дјевојчице, у Градишци два дјечака и једна дјевојчица, у Требињу, Приједору и Зворнику по два дјечака, а у Бијељини и Невесињу по једна дјевојчица.

Порода није било у породилиштима у Источном Сарајеву и Фочи.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра исплата октобарске пензије Сутра исплата октобарске пензије
Анализа открива: Половина радника жели други посао Анализа открива: Половина радника жели други посао
Глођанско брдо, симбол страдања и храбрости – 33 године од погибије 126 бораца Глођанско брдо, симбол страдања и храбрости – 33 године од погибије 126 бораца
Најчитаније
  • Љубав Српкиње и аустроугарског официра у вријеме ослобођења Сарајева
    9h 23m
    15
  • Како је Сарајево дочекало ослободиоце 1918.
    6h 22m
    3
  • Улица које више нема: Обала Степе Степановића
    8h 20m
    2
  • На данашњи дан рођен Вук Стефановић Караџић
    7h 59m
    0
  • Који уређаји никако не смију на продужни кабл
    22h 22m
    0