Српска богатија за 37 беба

12.07.2023. 08:31
1
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 37 беба, 22 дјечака и 15 дјевојчица.

Највише беба, 17 је рођено у Бањалуци, пет у Добоју, четири у Фочи, по три у Источном Сарајеву, Зворнику и Градишци, те двије у Бијељини.

У Бањалуци је рођено 11 дјечака и шест дјевојчица, у Добоју четири дјечака и једна дјевојчица, у Фочи три дјечака и једна дјевојчица, у Источном Сарајеву три дјевојчице, у Зворнику и Градишци по двије дјевојчице и по један дјечак, у Бијељини два дјечака.

У породилиштима у Приједору, Требињу и Невесињу није било порода.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Tamo neko 12.07.2023. 19:54
    Neka su zivi I zdravi I danas bude vise Boze zdravlja!!
Повезане вијести
Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе
Српска богатија за 25 беба Српска богатија за 25 беба
Најчитаније
  • Први пут с Турцима на јутрење
    20h 48m
    0
  • Нова правила: Долази велика промјена за све који имају возачку дозволу Б категорије
    20h 29m
    1
  • Молитва за правду за породицу Хршум - Обраћање оца настрадале Данијеле
    15h 42m
    2
  • Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
    12h 14m
    2
  • Тужилаштво и породица траже максималну казну за Kујовића који је усмртио супружнике Хршум
    14h 26m
    1