Срушио се авион, погинуло 176 људи

08.01.2020. 08:59
0
ИЗВОР: Srna

Свих 167 путника и девет чланова посаде погинули су када се срушио украјински путнички авион у Ирану, јавила је иранска државна телевизија.

"Боинг 737" украјинског авио-превозника "Украјинска међународна авио-компанија" срушио се усљед техничких проблема недуго након полијетања са Аеродрома "Имам Хомеини" у Техерану, послије чега се запалио.

Предсједник Украјине Владимир Зеленски потврдио је да нико није преживио пад авиона

Он је упутио поруку саучешћа члановима породица и пријатељима погинулих путника и чланови посаде.

За сада нема званичног саопштења из авио-компаније.

Коментари 0
Повезане вијести
Медији: Украјина прихватила услове америчког мировног плана Медији: Украјина прихватила услове америчког мировног плана
Зашто би Дарио Ристић могао добити већу казну од добровољаца из Сирије? Зашто би Дарио Ристић могао добити већу казну од добровољаца из Сирије?
Будимпешта на ногама, десетине хиљада људи на улицама Будимпешта на ногама, десетине хиљада људи на улицама
Најчитаније
  • Завршена градња Лидла у Источном Сарајеву
    16h 44m
    3
  • Михајло Трифуновић са Сокоца прворођена беба у 2026. години у Универзитетској болници Фоча
    16h 51m
    0
  • Доноси ли Лидл проблеме у БиХ? Само да нам не присједне јефтино
    20h 53m
    1
  • Божићни пакети за демобилисане борце и породице демобилисаних бораца
    10h 29m
    0
  • Посна салата од тиквица и кромпира
    18h 17m
    0