Шулић постао савјетник директора ОЦ Јахорина

03.02.2026. 15:16
11
ИЗВОР: capital.ba

Бивши министар трговине и туризма Републике Српске Денис Шулић пронашао је радни ангажман у Олимпијском центру Јахорина.

Ову информацију је за КАПИТАЛ потврдио управо Шулић, који је рекао да је именован за савјетника директора Олимпијског центра.

Каже да се на тај потез одлучио јер је то била жеља управе, али и хотелијера са Јахорине.

- Тренутно смо окупирани самом зимском сезоном, али већ сам преузео на себе обавезу да кренемо да радимо припреме за љетну сезону. Тако да тренутно сам тамо, имам доста неких планова који су директно везани за додатну популаризацију Јахорине као дестинације - казао је Шулић.

Ово је можда и очекиван потез с обзиром на то да је Шулић за вријеме свог министарског мандата често боравио на Јахорини, а што му је било и у опису посла.

Такође, познато је да је у добрим односима са управом и менаџментом Олимпијског центра.

Шулића је иначе на позицији министра замијенио Нед Пуховац.

Коментари 11
  • Generic placeholder image
    Војвода 04.02.2026. 14:33
    Газија Додиков!
  • Generic placeholder image
    Boranjy 04.02.2026. 14:26
    Covjek nepismen, neskolovan, ne poznaje materiju već samo parizer i paštetu i on savjetnik lopini Eleku.. kakva propast društva u RSu
  • Generic placeholder image
    Hudoletnjak 04.02.2026. 13:50
    Nekad sam sa ovom osobom igrao online igre, dok još nije ušao u političke vode. Uvijek je bio ograničen i bezobrazan
  • Generic placeholder image
    Voxpopuli 04.02.2026. 11:44
    "Sposoban" kao i svi drugi koji osjete blagodeti politike,fotelje i plate sa budzeta,10 stranaka (bar do penzije)će promeniti samo da tu negdje ostanu.Jos ako moze na 5 pozicija to nema dalje.Ima Denisa na hiljade.
  • Generic placeholder image
    Ostoja 04.02.2026. 09:43
    Denis Esada Šulić , jebem te crno zemljo , kakva retardirana faca i lik ccccc ko je srbe kleo nije dangubio , ovaj je za neke specijalne ustanove kakav je puuuu
  • Generic placeholder image
    Рајко наркоман 03.02.2026. 18:48
    Нема леба да једе!
  • Generic placeholder image
    Рајко наркоман 03.02.2026. 18:47
    Нема леба да једе!
  • Generic placeholder image
    Ludak 03.02.2026. 17:59
    Nemoj te tako ljudi pa momak je pravi izdanak Dodikove vladavine godinama.Ovo su mladi ljudi na pozicijama koji bi trebali napraviti bolju buducnost svima.Nismo neki ljudi realno ali nismo ni ovakvu nesrecu zasluzili ako cemo realno...
  • Generic placeholder image
    Skijaš 03.02.2026. 17:40
    Rođeni savjetnik, nema šta. Čim ga pogledaš vidiš da je bistar dečko.
  • Generic placeholder image
    Zlatni Javor 03.02.2026. 16:45
    Ništa čudno, samo je potvrdio svoj angažman u kriminalnim vodama. Dobiće od kavčana i beneficirani radni staž.
  • Generic placeholder image
    Nada 03.02.2026. 16:38
    A boze moj Dokle je ovo doslo .Pa covjek bukvalno nepismen.
Повезане вијести
За паљанске олимпијце по 20.000 КМ За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно
Шулић тврди: Просјечна плата покрива више од пола синдикалне корпе, инфлација није "појела" плату Шулић тврди: Просјечна плата покрива више од пола синдикалне корпе, инфлација није "појела...
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    20h 50m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    22h 7m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    22h 28m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    12h 38m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    13h 41m
    3