Сутра до 27 степени Целзијусових

20.05.2023. 14:48
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно и топло вријеме уз сунчане периоде.

Ујутро ће бити магле понегдје у долинама ријека и по котлинама, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Поподне понегдје могућа пролазна киша или пљускови праћени грмљавином, док ће увече ће бити претежно ведро у свим крајевима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар источног и сјевероисточног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Минимална температура износиће од шест до 14, а максимална дневна од 20 до 27, у вишим предјелима од 16 степени Целзијусових.

Температура у 14.00 часова: Требиње 27, Вишеград и Бијељина 25, Рудо, Зворник и Билећа 24, Фоча, Сребреница и Приједор 23, Србац и Добој 22, Нови Град и Гацко 21, Шипово, Мркоњић Град и Бањалука 20, Соколац 19, Хан Пијесак 18, Кнежево и Калиновик 17 и Чемерно 16 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло Сутра сунчано и топло
Током дана претежно сунчано и топло Током дана претежно сунчано и топло
Сутра сунчано и топлије Сутра сунчано и топлије
Најчитаније
  • Мање познате чињенице о априлском рату и херојској борби авијације Краљевине Југославије: Камиказе на српском небу
    2h 21m
    7
  • Тајна парцеле 142 на загребачком гробљу Mирогој
    6h 1m
    0
  • Сахрањени свештеник Ненад и попадија Недељка Митрић
    21h 7m
    0
  • Посне лазање
    19h 16m
    0
  • Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд
    4h 21m
    0