Сутра киша, у вишим предјелима снијег

22.11.2022. 16:57
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекују падавине које ће до краја дана углавном слабити, уз температуру ваздуха од два до седам, на југу до 11 степени Целзијусових.

Ујутро ће бити облачно и хладно на југу, западу и истоку са кишом у нижим, а сусњежицом и снијегом у вишим предјелима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од нула до пет, на југу до девет степени.

Током вечери на планинама на истоку падаће сусњежица и снијег, на југу понегдје слаба киша, а у осталим крајевима биће суво.

У ноћи на четвртак очекује се престанак падавина и разведравање од запада ка истоку уз пад температуре.

Дуваће слаб до умјерен вјетар сјеверног и сјеверозападног смјера, а у Херцеговини јужног и југоисточног, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха данас у 13.00 часова: Бјелашница минус један, Бихаћ три, Бањалука, Гацко, Сребреница и Градачац пет, Бијељина шест, Вишеград, Приједор, Соколац и Иван седло седам, Добој, Мркоњић Град и Невесиње осам, Билећа, Ливно и Тузла 10, Мостар и Сарајево 12, Требиње 13, те Неум 15 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра више сунчаних периода и топлије Сутра више сунчаних периода и топлије
Облачно са повременом кишом Облачно са повременом кишом
Наш град јутрос богатији за четири становника Наш град јутрос богатији за четири становника
Најчитаније
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    23h 0m
    40
  • Лица се сумњиче за физички напад у Рогатици
    21h 17m
    1
  • Хан Пијесак: Лицу нанесене тешке тјелесне повреде
    21h 24m
    1
  • Ване Ивановић - Југословен без отаџбине и грађанин свијета
    10h 34m
    31
  • Пале: Вртић "Бубамара" прославио Никољдан, кум начелник Којић
    16h 26m
    1