Сутра нестабилно са кишом

16.05.2023. 15:33
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно и нестабилно вријеме са кишом, пљусковима и грмљавином и температуром ваздуха до 23 Целзијусова степена.

Ујутро и прије подне на западу и југу биће претежно облачно уз кишу и пљускове са грмљавином који ће се даље током дана ширити ка истоку гдје се локално очекују и непогоде, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Увече киша претежно у источним предјелима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, прије подне источног и југоисточног смјера, а у другом дијелу дана мијења смјер на сјевер, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од шест до 13, а дневна од 15 на западу до 23 на истоку, у вишим предјелима од 11 Целзијусових степени.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница четири, Чемерно 11, Гацко 12, Калиновик, Мраковица и Невесиње 13, Кнежево 14, Билећа и Рибник 15, Бањалука, Дринић, Мркоњић Град, Нови град и Хан Пијесак 16, Приједор и Соколац 17, Србац 18, Бијељина и Требиње 19, Фоча, Мостар, Неум и Сарајево 20, Вишеград, Добој и Сребреница 21 и Зворник 22 Целзијусова степена.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло Сутра сунчано и топло
Током дана претежно сунчано и топло Током дана претежно сунчано и топло
Сутра сунчано и топлије Сутра сунчано и топлије
Најчитаније
  • Мање познате чињенице о априлском рату и херојској борби авијације Краљевине Југославије: Камиказе на српском небу
    2h 21m
    7
  • Тајна парцеле 142 на загребачком гробљу Mирогој
    6h 1m
    0
  • Сахрањени свештеник Ненад и попадија Недељка Митрић
    21h 7m
    0
  • Посне лазање
    19h 16m
    0
  • Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд
    4h 21m
    0