Сутра претежно облачно са сунчаним периодима

07.10.2022. 18:40
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно са сунчаним периодима и највишом температуром до 25 степени Целзијусових. Магла се очекује понегдје током јутра и прије поднева око ријека и по котлинама, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од седам до 14 степени, у вишим предјелима од два, а дневна од 18 до 25, у вишим крајевима од 14 степени Целзијусових.

Дуваће слаб вјетар, сјеверног и сјевероисточног смјера.

У већини крајева данас је било мало до умјерено облачно и сунчано вријеме, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура у 14 часова: Бјелашница девет степени Целзијусових, Калиновик 16, Мраковица и Сребреница 17, Соколац и Зворник 18, Бијељина 19, Нови Град, Бугојно, Сарајево и Тузла 20, Гацко, Мркоњић Град, Приједор, Бихаћ, Градачац и Јајце 21, Бањалука и Добој 22, Невесиње, Рибник, Ливно, Неум и Сански Мост 23, Зеница 24, Билећа и Дрвар 25, Мостар и Требиње 26, а Груде 27 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас претежно сунчано и топлије Данас претежно сунчано и топлије
Српска богатија за 14 беба Српска богатија за 14 беба
Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску
Најчитаније
  • Освештање Цркве Светог Марка на Кошеву - духовна побједа Срба у Сарајеву
    20h 54m
    2
  • Дан побjеде над фашизмом и Дан Европе
    23h 19m
    2
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    18h 12m
  • Пале: Маршoм „Бесмртног пука“ и полагањем вијенаца обиљежен Дан побједе над фашизмом
    22h 47m
    0
  • Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја
    21h 55m
    0