Сутра претежно сунчано

14.08.2022. 14:50
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно сунчано и топлије вријеме, док су краткотрајни пљускови могући понегдје на истоку.

Јутро ће бити свјеже и претежно ведро уз умјерену облачност, понегдје око ријека са пролазном маглом, а вишим предјелима хладно, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха од 10 до 17, на југу до 20, а максимална дневна од 27 до 33, у вишим предјелима од 23 степена Целзијуса.

Дуваће слаб до умјерен западни и југозападни вјетар.

Претежно сунчано и топлије вријеме очекује се и наредних неколико дана, уз послијеподневно наоблачење у појединим крајевима са кишом и пљусковима праћеним грмљавином, па локално може доћи и до непогода.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода данас је у већини крајева било умјерено до претежно облачно вријеме.

Температуре ваздуха измјерене у 14.00 часова: Бјелашница осам, Чемерно 15, Хан Пијесак 16, Соколац и Иван-седло 18, Гацко 19, Кнежево, Мраковица, Рудо и Сарајево 21, Фоча 22, Бијељина, Требиње, Шипово, Ливно и Тузла 23, Билећа, Мркоњић Град и Градачац 24, Добој, Рибник, Неум и Зеница 26, Бањалука, Нови Град, Србац и Сански Мост 27 и Приједор, Бихаћ и Груде 28 и Мостар 30 степени Целзијуса.

Коментари 0
Повезане вијести
Топлије у сриједу и четвртак Топлије у сриједу и четвртак
Бака Стана прославила 100. рођендан Бака Стана прославила 100. рођендан
Просјечна плата у септембру 1.557 КМ Просјечна плата у септембру 1.557 КМ
Најчитаније
  • Зашто би Дарио Ристић могао добити већу казну од добровољаца из Сирије?
    10h 45m
    2
  • Сутра Света Петка
    20h 15m
    0
  • Трећепозивац са златном Карађорђевом звијездом
    19h 55m
    0
  • Ускоро пет нових лијекова на рецепт
    19h 22m
    0
  • Ој, Французи, рођена нам браћо
    19h 29m
    3