Сутра промјенљиво облачно уз пролазну кишу

14.03.2025. 13:31
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује промјенљиво до потпуно облачно вријеме уз пролазну кишу на сјеверу и у Херцеговини, а локално су могући и пљускови са грмљавином.

На истоку ће током дана бити и краћих сунчаних интервала, док ће увече уз ново јаче наоблачење са југозапада поново почети да пада киша која ће се измјештати даље на сјеверу и истоку.

Вјетар ће ујутро бити умјерен, на ударе јак, а понегдје и олујни југо, док ће током дана слабити, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха од седам до 12 степени, а највиша дневна од 13 до 24 степена Целзијусова.

Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, данас преовладава претежно облачно вријеме са повременом кишом.

Температура ваздуха у 13.00 часова: Чемерно шест, Иван Седло девет, Гацко 10, Калиновик и Хан Пијесак 11, Соколац и Ливно 13, Бугојно, Дрвар и Широки Бријег 14, Билећа, Кнежево, Требиње и Моста 15, Рибник и Сарајево 16, Мркоњић Град 17, Фоча и Бихаћ 18, Рудо, Шипово и Сански Мост 19, Сребреница, Вишеград, Јајце, Тузла и Зеница 20, Зворник и Приједор 21, Добој, Нови Град, Србац и Градачац 22, а Бањалука и Бијељина 23 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Дужа задржавања на граничним прелазима Градишка и Градина Дужа задржавања на граничним прелазима Градишка и Градина
Сутра стабилизација, само понегдје краткотрајна киша Сутра стабилизација, само понегдје краткотрајна киша
Град богатији за двије дјевојчице Град богатији за двије дјевојчице
Најчитаније
  • Обустављена потрага за Лопатићем, сумња се да је заједно са несталом Аријаном
    18h 35m
    8
  • Трагови Аријане Љуце и Боже Лопатића воде до истог мјеста - објављени нови детаљи потраге
    13h 36m
    3
  • Концерт Милице Тодоровић у Источном Новом Сарајеву
    14h 58m
    0
  • Пронађен нестали поштар из Требиња
    20h 54m
    1
  • Лице из Источног Новог Сарајева вријеђало Требињца
    19h 34m
    2