Шведска продужила забрану уласка у земљу грађанима БиХ

09.11.2021. 18:42
0
ИЗВОР: СРНА

Шведска Влада продужила је забрану уласка за путовања из земаља изван ЕУ у Шведску до 31. јануара наредне године, што укључује и БиХ.

Из Амбасаде Шведске у Сарајеву су прецизирали да се одлука заснива на препорукама Европске комисије, а на основу развоја епидемиолошке ситуације и ширења вируса корона.

Амбасада Шведске не може давати препоруке у вези са питањима која се односе на забрану путовања, а све заинтересоване је упутила на Шведску полицијску управу.

Коментари 0
Повезане вијести
Потрошени милиони: Служба за странце хакована због застарјелог система? Потрошени милиони: Служба за странце хакована због застарјелог система?
Цијене горива у благом паду, али веће појефтињење ни на видику Цијене горива у благом паду, али веће појефтињење ни на видику
БиХ увезла храну за 2,4 милијарде КМ БиХ увезла храну за 2,4 милијарде КМ
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    2h 40m
    4
  • Стојан Јанковић - опјевани јунак из Равних Котара
    1h 25m
    0
  • Данас обиљежавамо Свјетски дан фолклора
    13h 2m
    0
  • Музичко-поетско вече Марка Милошевића и Бориса Режака сутра у Палама
    10h 39m
    0
  • Пожар данас на Требевићу, ватрогасци упућени на лице мјеста
    3h 28m
    1