Тања Шаренац треба нашу помоћ - Будимо хумани!

11.06.2024. 20:40
0
ИЗВОР: katera.news

Тањи Шаренац из Брчког потребна је наша помоћ.

Тања се двије године бори са карциномом дебелог цријева.

Тренутно је у поступку лијечења метастаза на плућима за које се дио лијечења одвија у болници у Брчком, а дио у Истанбулу.

Тања свако три седмице одлази на лијечење у Турску, на терапије вакцинама које коштају по 6000 евра. Такође, потребно је платити и трошкове који се односе на пут и боравак у болници, навели су из КК „Брцко Дистрикт истичући да је Тања супруга Игора Шаренаца, бившег капитена овога клуба.

Досадашње трошкове лијечења сносила је породица и блиски пријатељи, али због наставка терапије и финансијске исцрпљености потребна им је помоћ.

За све оне који желе да уплате донацију за лијечење, могу то учинити уплатом на жиро рачун Тање Шаренац: 5520252051704232

Коментари 0
Повезане вијести
М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“ М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“
Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију
Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака
Најчитаније
  • Сјећање на стравичне злочине муџахедина над деветогодишњом Мирјаном
    7h 40m
    11
  • Завјештајно писмо и Анатема Светог Василија Острошког из 1665/66. године
    7h 31m
    0
  • Требевић ће да се развија, Гашановић позвао инвеститоре да граде
    21h 57m
    8
  • Мухаремовић: Заједничким дјеловањем до чистијег ваздуха
    22h 19m
    0
  • Успјешно окончана драма на Бјелашници
    22h 52m
    0