Температура сутра до десет степени

06.01.2020. 14:38
0
ИЗВОР: Срна

У Републици Српској и Федерацији БиХ (ФБиХ) сутра ће бити претежно сунчано и прохладно вријеме са температуром ваздуха од два до седам, на југу до 10 степени Целзијусових.

Јутро ће бити претежно ведро и хладно са слабим до умјереним мразом у нижим предјелима, а јаким на планинама и висоравнима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од минус осам до минус три, на југу око минус један степен Целзијусов.

Дуваће слаб вјетар источног и југоисточног смјера, у Херцеговини слаба бура, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена данас у 13.00 часова: Бјелашница минус 14 степени Целзијусових, Иван седло минус пет, Соколац и Гацко минус четири, Хан Пијесак минус три, Невесиње минус један, Бугојно нула, Сарајево и Сребреница један, Рудо и Мркоњић Град два, Билећа, Вишеград, Зворник, Бихаћ, Бијељина, Приједор, Тузла и Зеница три, Бањалука четири, Добој пет, Мостар и Требиње шест, те Неум осам степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра стабилизација, само понегдје краткотрајна киша Сутра стабилизација, само понегдје краткотрајна киша
Сутра претежно облачно и нестабилно Сутра претежно облачно и нестабилно
Сутра хладније, повремено са падавинама Сутра хладније, повремено са падавинама
Најчитаније
  • Трагови Аријане Љуце и Боже Лопатића воде до истог мјеста - објављени нови детаљи потраге
    20h 52m
    3
  • Концерт Милице Тодоровић у Источном Новом Сарајеву
    22h 14m
    0
  • Најбоље ратне фотографије су антиратне (фотографије)
    3h 13m
    0
  • Важне измјене у ПДВ систему БиХ
    20h 9m
    0
  • Изабран нови папа!
    19h 23m
    0