Тениски клуб МиМ Мепол поново без конкуренције

25.03.2024. 14:28
0
ИЗВОР: sportdc.net

Тениски клуб МиМ Мепол из Војковића поново је најбоља екипа на турниру, овај пут у Какњу, гдје су се такмичили дјечаци и дјевојчице до 10 година.

Поново су бриљирале на турниру Наида Делић и Милица Рудуљић и други викенд заредом су почистили своју конкуренцији и стигли у међусобно финале гдје је успјешнија била Наида Делић. Послије преокрета након убједљивог почетка Рудуљићеве долази до побједе и осваја злато у конкуренцији 30 дјевојчица.

Феђа Османовић је освојио бронзу, а Митар Ђајић и Новак Јањић пето мјесто.

- Ово је још један доказ да се најбољи тенис игра у Војковићима. Ово нам је само још један мотив да радимо још јаче и припремамо се за предстојеће турнире - рекао је Милан Рудуљић, тренер ТК МиМ Мепол.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    21h 12m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    11h 50m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    19h 23m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    22h 55m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    12h 15m
    0