Тошић: Упркос епидемији Јахорина посјећена дестинација

12.08.2020. 11:28
1
ИЗВОР: СРНА

Директор Туристичке организације "Јахорина" Игор Тошић изјавио је да је Јахорина, упркос епидемији вируса корона, посјећена дестинација овог љета.

- Развојем бројних инвестиција на Јахорини повећава се потражња за радницима, а самим тим и посјећеност туриста - рекао је Тошић.

Он је истакао да олимпијска љепотица има велики потенцијал за развој љетног туризма и да посјетиоци на Јахорини могу да уживају у природи, брању љековитих биља и бобичастог воћа, те у чистом планинском ваздуху на 1.916 метара надморске висине.

Тошић каже да би ускоро на Јахорини требало да буде завршена изградња дјечијег игралишта и теретане на отвореном, чија је укупна вриједности 45.000 КМ.

Он је навео да ове инфраструктурне објекте граде властитим средстима, а помоћ је пружио из град Источно Сарајево.

У сарадњи са Олимпијским центром "Јахорина", каже Тошић, одређено је да локације за дјечије игралиште и теретану буду поред језера на врху планине.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Bratzoni 12.08.2020. 14:44
    ne foliraj...
Повезане вијести
Почела реконструкција Улице Милоша Црњанског на Јахорини Почела реконструкција Улице Милоша Црњанског на Јахорини
Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех" На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех"
Најчитаније
  • Пале: У току преговарање са мушкарцем који одбија да сиђе са дрвета
    14h 54m
    8
  • Жана Меркус, Холанђанка која је Србима дала све: Херцеговачка Јованка Орлеанка
    1h 9m
    3
  • Заборављени коријени: Манастир Црна Река - Тутин (ВИДЕО)
    18h 25m
    0
  • Уводе се нова одликовања за војне заслуге у рату
    20h 5m
    2
  • ПУ Источно Сарајево: Пораст интернет превара и злоупотреба платних картица
    19h 46m
    2