Три медаље за два такмичара на Европском купу за КБК "Кобра" из Источног Сарајева

16.05.2021. 19:08
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Кикбокс клуб Кобра освојио је три медаље са два такмичара на Европском купу у Београду овог викенда.

Клуб из Источног Сарајева је на "Serbia Open" наступио са Обрадом Газдићем у кадетској конкуренцији, те Николајем Радуловићем у категорији јуниора.

Газдић се кући вратио са бронзом, док је Радуловић радио двије категорије и освојио сребро и бронзу.

- Задовољни смо резултатима наших такмичара, а сада се послије краћег предаха враћамо кући, те настављамо са припремама за првенство Босне и Херцеговине на Палама наредног викенда. Честитке Кикбокс савезу Србије на одличној организацији, као и нашим младим лавовима који су дали свој максимум на овом јаком такмичењу, каже тренер КБК "Кобра", Бојан Телетина.

Коментари 0
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    20h 51m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    14h 50m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 56m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    21h 47m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 28m
    0