Тринаест држављана Турске покушало илегално прећи из БиХ у Хрватску

06.08.2019. 20:00
0
ИЗВОР: klix.ba

Службеници Јединице граничне полиције Горица данас су спријечили кријумчарење 13 држављана Турске из БиХ у Хрватску.

Они су откривени у граничном појасу на подручју Груда приликом контроле “форда фокуса”, БиХ регистарских ознака. Возач “форда” се удаљио у непознатом правцу.

О случају је упознат тужилац Тужилаштва БиХ, који је наложио да се обави претрес и увиђај, одузме возило те да се од држављана Турске узму изјаве у својству свједока.

Из ГП БиХ саопштено је да се наставља рад на расвјетљавању случаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Денис Бећировић од данас предсједавајући Денис Бећировић од данас предсједавајући
Кредити порасли за три милијарде КМ, више од пола отишло становништву Кредити порасли за три милијарде КМ, више од пола отишло становништву
Спортске боце из Шпаније опасне за дјецу, вратити их у "Аксу" Спортске боце из Шпаније опасне за дјецу, вратити их у "Аксу"
Најчитаније
  • Преминуо бригадир Оружаних снага БиХ Слободан Радовановић
    22h 17m
    2
  • Мартовски погром - Нисмо заборавили
    14h 47m
    4
  • Саво Минић поднио оставку
    21h 58m
    2
  • Отказан концерт Полицијског оркестра у Источном Сарајеву
    21h 10m
    0
  • Убиство и самоубиство у Бијељини
    13h 21m
    0