Трново: Пријављено да је мушкарац наговарао дјечака да уђе у аутомобил

16.10.2019. 19:50
0
ИЗВОР: Srna

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево провјеравају наводе из пријаве да је 10-годишњег дјечака из Трнова док се враћао из школе мушкарац наговарао да уђе у аутомобил, рекла је Срни портпарол ове управе Весна Стокановић.

Према наводима из пријаве, коју је поднио дјечаков отац, десетогодишњак се кретао поред главне улице у Трнову када се поред њега зауставио аутомобил и мушкарац га наговарао да уђе, што је он одбио и побјегао.

-Полицијски службеници предузимају све мјере и радње на утврђивању околности пријављеног догађаја-, рекла је Стокановићева и додала да је о свему обавијештен тужилац Окружног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Трново: Усвојен буџет за идућу годину од 5,6 милиона КМ Трново: Усвојен буџет за идућу годину од 5,6 милиона КМ
Отворени клизалиште и инфо-центар на дијелу Јахорине који припада општини Трново Отворени клизалиште и инфо-центар на дијелу Јахорине који припада општини Трново
Трново: Отварање клизалишта и инфо-центра Трново: Отварање клизалишта и инфо-центра
Најчитаније
  • Посна мимоза салата
    10h 20m
    0
  • Рогатица: Ухапшени због напада и разбојништва над радником шумског газдинства
    17h 17m
    0
  • Мала збирка фотографија југословенских дочека нових година (ФОТО)
    17h 25m
    30
  • Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
    20h 30m
    0
  • Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
    17h 15m
    0