Турнир у уличном баскету у Подграбу 11. августа

05.08.2023. 21:12
0
ИЗВОР: katera.news

Традиционални турнир у уличном баскету у Подграбу, четврти по реду, биће одржан у петак, 11. августа.

Турнир ће се одржати на терену Основне школе "Србија" у Подграбу, са почетком у 15.00 часова.

Побједничку екипу очекује новчана награда у износу од 700 КМ, а другопласирану екипу од 300 КМ.

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Екипе се пријављују на број телефона 066/400-132 (Ђорђе), а пријава по екипи износи 25,00 КМ. Пријаве на турнир трају до 10. августа.

Генерални покровитељ турнира је Oпштина Пале. 

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 7m
    36
  • „Касперијада“ данас у Палама
    9h 57m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    10h 57m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    10h 31m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    11h 55m
    0