У Бијељини и на Палама округли сто о реформи породичног законодавства

09.12.2021. 10:53
0
ИЗВОР: Срна

Министарство правде Републике Српске, у сарадњи са правним факултетима универзитета у Бањалуци и Источном Сарајеву организују у Бијељини и на Палама округли сто о реформи породичног законодавства.

Округли сто у Бијељини биће одржан данас, а на Палама сутра, саопштено је са Правног факултета Универзитета у Источном Сарајеву.

На сваком од скупова представници Радне групе за израду породичног закона представиће Преднацрт закона, а потом слиједи дискусија у којој могу учествовати сва присутна лица.

Округли сто у Бијељини заказан је за 13.00 часова у Центру за високо образовање, а на Палама ће почети у 10.00 часова на Правном факултету.

Коментари 0
Повезане вијести
Ученици ОШ "Свети Сава" најуспјешнији на такмичењу из математике Ученици ОШ "Свети Сава" најуспјешнији на такмичењу из математике
Дух Медитерана представљен у Источном Сарајеву (ФОТО) Дух Медитерана представљен у Источном Сарајеву (ФОТО)
Одржано гусларско вече посвећено Влајку Работи Одржано гусларско вече посвећено Влајку Работи
Најчитаније
  • Црква Светог оца Николаја у Крушевцима код Сокоца (ФОТО)
    23h 23m
    11
  • Историјска занимљивост: Свети Сава се упокојио на данашњи дан
    9h 1m
    0
  • Ученици ОШ "Свети Сава" најуспјешнији на такмичењу из математике
    22h 58m
    0
  • Основано Удружење лабораторијских и санитарних инжењера Републике Српске
    20h 51m
    3
  • Полиција се огласила о проналаску нестале жене у Гацку
    6h 16m
    0