У центру Сарајева пронађено угљенисано тијело

28.04.2022. 10:14
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

У Одобашиној улици на подручју Општине Центар у Сарајеву синоћ око 21:50 часова пронађено је угљенисано тијело, за сада, непознате особе.

За "Klix" је потврђено да је пријављен пожар у девастираном објекту, а након што је ватра угашена ватрогасци и полицајци су затекли беживотно тијело.

За сада није познато који је узрок пожара у напуштеној кући у улици изнад парка Хастахана.

Полиција ради на расвјетљавању случаја и идентификацији страдале особе.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    19h 3m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    17h 14m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    9h 41m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    20h 46m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    10h 6m
    0