У Источном Новом Сарајеву украден мед вриједности и до 15.000 КМ

21.12.2023. 10:05
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источно Ново Сарајево јуче је пријављено да је из просторија правног лица, у Змај Јовина улици, отуђено 25 пакета новозеландског меда „Манука“ вриједности од 10.000 до 15.000 КМ.

Из Полицијске управе Источно Сарајево наводе да су полицијски службеници извршили увиђај на лицу мјеста, те да је у току рад на проналаску извршиоца и расвјетљавању кривичног дјела „Тешка крађа“.

Обавијештен је и тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    5h 1m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 3m
    0
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    4h 5m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    23h 46m
    1
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    4h 17m
    0