У Источном Сарајеву мушкарац убио супругу, па себе, комшије чуле пуцњаву

09.11.2019. 14:05
0
ИЗВОР: Srpska.info

Два беживотна тијела супружника пронађена су у Горњем Которцу поред Сарајева, потврђено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Незванично, ријеч је о убиству и самоубиству којој је претходила свађа.

Наиме, тијела мушкарца и жене пронађена су јутрос у помоћном објекту у Горњем Которцу, насељу које се налази између Војковића и Лукавице. Иницијали пронађених особа су К.Б и С.Б.

– Увиђај је у току, вјештак је на мјесту догађаја, а касније ћемо знати више детаља – рекла је за Klix портпаролка ПУ Источно Сарајево Весна Стокановић. Према незваничним информацијама супружници су пронађени у гаражи испод стана у породичној кући, а поједине комшије су чуле и пуцњаву.

– Око девет сати ујутро чула сам четири пуцња и препала сам се. Били су добри, али свако има своје проблем – рекла је једна комшиница.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Грујо Новаковић
Отворене нове просторије Комуналног предузећа "Рад" Отворене нове просторије Комуналног предузећа "Рад"
У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Живот и смрт владике Варнаве Настића (1914-1964): Епископ који је одбио Павелића
    12h 0m
    4
  • Источно Сарајево: Пронађен кокаин, једно лице лишено слободе
    12h 57m
    2
  • На данашњи дан рођена бака Роса Кончар
    4h 14m
    2
  • У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву
    7h 12m
    3
  • Данас је Свјетски дан здравља
    11h 44m
    0