У јуну у породилишту Болнице "Србија" рођено 35 беба
01.07.2022. 11:11
0
ИЗВОР: katera.news
У породилишту Болнице "Србија" у јуну је рођено35 беба.
На свијет су дошле23 дјевојчице и 12 дјечака, саопштено је из ове болнице.
У породилишту Болнице "Србија" од почетка године до сада је рођено 216 беба.
Коментари 0
Повезане вијести
Општина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацијуОпштина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацију
Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
Др Ненад Ждрале нови супспецијалиста онкологије у Болници „Србија“Др Ненад Ждрале нови супспецијалиста онкологије у Болници „Србија“
Најчитаније
Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
6h 15m
35
„Касперијада“ данас у Палама
4h 55m
0
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
21h 12m
0
Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
5h 55m
0
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић