У комбију кријумчарио 32 мигранта

09.07.2024. 21:26
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Министарства унутраших послова (МУП) Србије ухапсили су на путу из Пирота ка Нишу мушкарца чији су иницијали Ј.Ц. који је у товарном простору комби возила превозио 32 илегална мигранта.

 

Хапшење је извршено на излазу из тунела Сарлах, у 14.50 часова, саопштено је из МУП-а.

Ухапшени Ј.Ц. из мјеста Стари Жедник код Суботице спроведен је у тужилаштво на даље поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Очекује ли се нови талас миграната Очекује ли се нови талас миграната
И мигранти дижу руке од БиХ И мигранти дижу руке од БиХ
У БиХ би се до 2070. могао изједначити број миграната и домаћег становништва У БиХ би се до 2070. могао изједначити број миграната и домаћег становништва
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    15h 33m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 50m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    17h 11m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 55m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    18h 22m
    0