У оквиру програма "Eразмус плус" отворени јавни позиви, пријаве до 27. маја

03.03.2025. 19:24
0
ИЗВОР: srna.rs

Универзитет у Источном Сарајеву саопштио је да су у оквиру ЕУ програма "Еразмус плус" отворени јавни позиви за пројекте четири тематске цјелине - школско образовање, стручно образовање и обука, учење одраслих и дигитално образовање.

Пројектни приједлози могу да се поднесу до 27. мај до 17.00 часова. Укупан буџет за ове четири приоритетне теме процијењен је на 32 милиона евра.

Наставници и сарадници чланова Универзитета у Источном Сарајеву који намјеравају пројектним приједлозима да аплицирају на међународне фондове потребно је да о томе обавијесте Канцеларију за науку, истраживање и развој Универзитета и доставе основне информације о апликацији попуњавањем анкетног обрасца.

Образац, као и шест јавних позива, доступни су на страници Универзитета у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Расписан конкурс за упис студената на Универзитет у Источном Сарајеву Расписан конкурс за упис студената на Универзитет у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Преминуо Бранислав Јањић
    1h 30m
    2
  • Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
    23h 42m
    0
  • Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
    9h 49m
    0
  • Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
    7h 0m
    5
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    7h 26m
    0