У оквиру програма "Eразмус плус" отворени јавни позиви, пријаве до 27. маја

03.03.2025. 19:24
0
ИЗВОР: srna.rs

Универзитет у Источном Сарајеву саопштио је да су у оквиру ЕУ програма "Еразмус плус" отворени јавни позиви за пројекте четири тематске цјелине - школско образовање, стручно образовање и обука, учење одраслих и дигитално образовање.

Пројектни приједлози могу да се поднесу до 27. мај до 17.00 часова. Укупан буџет за ове четири приоритетне теме процијењен је на 32 милиона евра.

Наставници и сарадници чланова Универзитета у Источном Сарајеву који намјеравају пројектним приједлозима да аплицирају на међународне фондове потребно је да о томе обавијесте Канцеларију за науку, истраживање и развој Универзитета и доставе основне информације о апликацији попуњавањем анкетног обрасца.

Образац, као и шест јавних позива, доступни су на страници Универзитета у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    23h 23m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    20h 55m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 16m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 16m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 8m
    0