У оквиру програма "Eразмус плус" отворени јавни позиви, пријаве до 27. маја

03.03.2025. 19:24
0
ИЗВОР: srna.rs

Универзитет у Источном Сарајеву саопштио је да су у оквиру ЕУ програма "Еразмус плус" отворени јавни позиви за пројекте четири тематске цјелине - школско образовање, стручно образовање и обука, учење одраслих и дигитално образовање.

Пројектни приједлози могу да се поднесу до 27. мај до 17.00 часова. Укупан буџет за ове четири приоритетне теме процијењен је на 32 милиона евра.

Наставници и сарадници чланова Универзитета у Источном Сарајеву који намјеравају пројектним приједлозима да аплицирају на међународне фондове потребно је да о томе обавијесте Канцеларију за науку, истраживање и развој Универзитета и доставе основне информације о апликацији попуњавањем анкетног обрасца.

Образац, као и шест јавних позива, доступни су на страници Универзитета у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    11h 36m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    6h 28m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    9h 20m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 18m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    3h 30m
    0