У Палама у сриједу књижевно поетско вече "Остајте овдје"

25.03.2024. 17:02
0
ИЗВОР: katera.news

Књижевно-поетско вече под називом "Остајте овдје" поводом Свјетског дана поезије и стогодишњице смрти Алексе Шантића биће одржано у сриједу, 27. марта на Филозофском факултету у Палама.

Овом приликом професор Ранко Поповић бесједиће о животу и дјелу Алексе Шантића на нов начин, најављено је из Филозофског факултета.

У саопштењу је наведено да ће овај догађај бити прилика за све љубитеље књижевности да се окупе и заједно прославе насљеђе Алексе Шантића, чији стихови су и данас инспирација генерацијама.

Почетак књижевно-поетске вечери планиран је за 18.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
На Палама наредна два дана добра забава на отвореном На Палама наредна два дана добра забава на отвореном
Девету годину заредом ученици са Пала скијају на Јахорини захваљујући заједничкој подршци Девету годину заредом ученици са Пала скијају на Јахорини захваљујући заједничкој подршци
"Електродистрибуција" Пале: Задовољавајућа испорука електричне енергије "Електродистрибуција" Пале: Задовољавајућа испорука електричне енергије
Најчитаније
  • Сјећање на Александра, хероја који никада не смије бити заборављен (ВИДЕО)
    4h 30m
    3
  • На Палама наредна два дана добра забава на отвореном
    21h 43m
    6
  • Момо Капор о Хиландару
    19h 10m
    2
  • Минић: Вратио сам мандат и поново ћу бити предложен
    22h 59m
    2
  • Некада један од најталентованијих играча свијета у Фамосу
    17h 55m
    1