У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике Сутра промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    23h 4m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    17h 56m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    20h 48m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    10h 34m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    21h 40m
    1