У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Расписан конкурс за упис студената на Универзитет у Источном Сарајеву Расписан конкурс за упис студената на Универзитет у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    14h 55m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 12m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    16h 33m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 17m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    17h 44m
    0