У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    16h 28m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    13h 46m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    16h 51m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    20h 20m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    15h 56m
    0