У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО) На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    2h 0m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 14m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    2h 4m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    15h 34m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    22h 24m
    0