У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара Уприличена свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    19h 17m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    13h 16m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    11h 22m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    20h 13m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    8h 54m
    0