У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

25.06.2024. 15:21
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 28. јуна.

На промоцији ће бити промовисана 41 инжењер и четири мастера електротехнике.

Осим тога, на промоцији ће бити додијељена признања најбољим студентима у прошлој школској години, као и заслужним појединцима и институцијама.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО) На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    21h 15m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    11h 53m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    19h 26m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    22h 58m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    12h 18m
    0