У пожару на породичној кући у Милићима причињена велика штета

23.01.2022. 21:35
0
ИЗВОР: СРНА

У пожару који је данас захватио породичну кућу Оље Лазић у насељу Горња Лукавица у општини Милићи није било повријеђених, а на објекту је причињена велика материјална штета.

Командир смјене Ватрогасно-спасилачке јединице Милићи Горан Ђурић изјавио је Срни да су након дојаве од милићких полицајаца у 16.20 часова, на лице мјеста изашла три ватрогасца са два ватрогасна возила.

Ђурић је рекао да је пожар захватио собу у поткровљу и да се проширио на доњи спрат.

- На лицу мјеста затекли смо власницу куће и комшије који су помагали да се пожар угаси. Брзом интервенцијом успјели смо спријечити штету већих размјера, а пожар смо угасили око 18.30 часова - изјавио је Ђурић.

Полиција је била на мјесту догађаја, а сутра се очекује долазак инспектора за противпожарну заштиту који ће утврдити узрок пожара.

Коментари 0
Повезане вијести
Преврнула се цистерна са бензином у Милићима Преврнула се цистерна са бензином у Милићима
Власеница: Ватра на згради угашена, очекује се увиђај Власеница: Ватра на згради угашена, очекује се увиђај
У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери
Најчитаније
  • Фирма “Konstrukcije Monting” запошљава раднике у стални радни однос
    10h 24m
    3
  • У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено
    10h 55m
    2
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    14h 21m
    2
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    3h 46m
    0
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    3h 4m
    0