У Србији од данас забрањене посјете болницама због короне

22.07.2022. 19:59
0
ИЗВОР: srna.rs

У Србији су због растућег броја заражених вирусом корона од данас забрањене посјете здравственим установама, саопштено је из Министарства здравља.

- Уведена је мера забране посете у здравственим установама наше земље, с циљем спречавања ширења инфекције - пише у саопштењу. Министарство и Институт за јавно здравље Србије "Др Милан Јовановић Батут" ову одлуку су донијели према препоруци Републичке стручне комисије.

Осим тога, од понедељка, 25. јула, због актуелне епидемиолошке ситуације, и ковид амбуланта у Улици Омладинских бригада 104 на Новом Београду ће радити 24 часа, као и ковид амбуланте у Улици цара Душана 178 у Земуну и Кнез Даниловој 16 на Палилули.

Коментари 0
Повезане вијести
Пешић одредио коначан списак за Европско првенство Пешић одредио коначан списак за Европско првенство
Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
Двогодишња дјевојчица пала са терасе Двогодишња дјевојчица пала са терасе
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    12h 19m
    4
  • Посна пица какву ћете памтити
    12h 26m
    0
  • Пале: Смотра четрдесетак олдтајмера привукла велику пажњу посјетилаца
    3h 36m
    1
  • Данас обиљежавамо Свјетски дан фолклора
    12h 29m
    0
  • Сутра концерт Павлине Радовановић у Источној Илиџи
    4h 38m
    0