У сриједу отворени тренинг одбојкашица Србије у Палама

24.07.2023. 10:37
0
ИЗВОР: srna.rs

Женска одбојкашка репрезентација Србије, која се на Палама припрема за међународне наступе, одржаће отворени тренинг за све грађане у сриједу, 26. јула, најављено је из Културно-спортског центра "Пале".

Тренин ће бити јединствена прилика да сви заинтересовани виде репрезентацију Србије на дјелу и пренесу им дио енергије и подршке за Европско првенство које ће се одржати у Белгији, Њемачкој, Италији и Естонији.

Тренинг ће бити од 17.30 часова у спортско-пословном центру "Пеки", а улаз је слободан.

Седамнаест одбојкашица репрезентације Србије стигло је у понедјељак, 17. јула, на Пале гдје ће до 28. јула обавити основни дио припрема за овогодишње Европско првенство и квалификације за Олимпијске игре 2024. године.

Женска одбојкашка репрезентација Србије, која је актуелни првак свијета, вицешампион Европе и носилац бронзане медаље са Олимпијских игара 2021. године, четврти пут долази на припреме на Пале.

Коментари 0
Повезане вијести
Положени вијенци за погинуле припаднике одреда "Јахорина" Положени вијенци за погинуле припаднике одреда "Јахорина"
Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО) Реакција начелника Којића на оптужбе премијера Минића (ВИДЕО)
Најчитаније
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    23h 51m
    0
  • Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
    16h 7m
    0
  • Жељко Пржуљ - Са два свједока
    23h 48m
    0
  • Часном појасу Пресвете Богородице у Београду се поклонило више од 1,1 милион људи
    18h 31m
    0
  • Данас Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци
    2h 54m
    0