У Српској рођено 14 беба

07.05.2023. 10:29
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 14 беба, девет дјевојчица и пет дјечака.

Највише беба рођено је у Бањалуци - пет, у Добоју три, у Источном Сарајеву двије, а по једна у Бијељини, Приједору, Требињу и Градишци, речено је Срни у породилиштима у овом локалним заједницама.

У Бањалуци су рођене три дјевојчице и два дјечака, у Добоју двије дјевојчице и један дјечак, у Источном Сарајеву двије дјевојчице, по једна дјевојчица у Требињу и Градишци, те по један дјечак у Бијељини и Приједору.

У Зворнику и Невесињу није било порођаја, а за породилиште у Фочи нису доступни подаци.

Коментари 0
Повезане вијести
ФЗО Српске промијенио правила за пренатално тестирање трудница ФЗО Српске промијенио правила за пренатално тестирање трудница
Револуционарна руска вакцина мијења свијет, могућ одлазак два пацијента из Српске у Русију Револуционарна руска вакцина мијења свијет, могућ одлазак два пацијента из Српске у Русију
Од 1. новембра на снази обавезна зимска опрема Од 1. новембра на снази обавезна зимска опрема
Најчитаније
  • Први случај у Источном Сарајеву: Отац у затвору због неплаћања алиментације
    5h 33m
    0
  • Захвалница Бјелици за помоћ приликом адаптације просторија Јединице жандармерије
    4h 49m
    0
  • Паљанин упахшен због сумње да је пријетио суграђанину
    8h 18m
    0
  • Како је трубач из Лесковца преварио цијелу турску војску: Због њега је Србија добила Кумановску битку
    4h 34m
    3
  • Код Фочака пронађене новчанице без серијског броја и дрога, лице ухапшено
    7h 41m
    0