У току саслушање осумњичених за убиство двогодишње Данке Илић

17.04.2024. 14:51
0
ИЗВОР: srna.rs

У Вишем јавном тужилаштву у Зајечару у току је саслушање лица чији су иницијали С.Ј. и Д.Д. из Бора, осумњичених за убиство двогодишње Данке Илић.

Из Тужилаштва наводе да притвор осумњиченима истиче 3. маја и они до тада треба да буду послати на психијатријско вјештачење, чим се буду стекли услови за то, јавио је РТС.

Јуче је у Вишем јавном тужилаштву у Зајечару саслушана мајка осумњиченог Д.Д. чији су иницијали С.Д. која је искористила своје право привилегованог свједока и није жељела да свједочи.

Потрага за тијелом дјетета настављена је оперативним путем, речено је у полицији.

Двогодишња Данка Илић нестала је 26. марта на породичном имању, а полиција је након 10 дана потраге ухапсила педесетогодишње раднике "Водовода" у Бору чији су иницијали С.Ј. и Д.Д.

Тужилаштво је саопштило да је Д.Д. признао злочин, док се Ј.С. бранио ћутањем.

Коментари 0
Повезане вијести
Ухапшено пет особа због шверца 1,6 тона дроге Ухапшено пет особа због шверца 1,6 тона дроге
Нова врста птице пjевачице први пут откривена у Србији Нова врста птице пjевачице први пут откривена у Србији
Србија и БиХ у истој групи Србија и БиХ у истој групи
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    12h 21m
    7
  • Годишњица убиства двогодишњег Марка
    22h 46m
    2
  • Запечени пуњени кромпир
    12h 54m
    0
  • На данашњи дан рођен велики Миодраг Лазић
    22h 49m
    1
  • Архимандрит Методије сутра служи Свету литургију у храму на Вељинама
    11h 40m
    0