У жељезничкој несрећи погинули жена и дијете

15.09.2022. 12:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Двоје путника погинуло је јутрос око 9.30 када је на пружном прелазу у мјесту Болфан, путнички воз налетио на путнички аутомобил.

Индекс преноси да се ради се о 27-годишњој жени и 4-годишњем дјетету.

Како се наводи још је двоје путника из возила је повријеђено те су превезени у болницу у Копривници.

Путнички воз саобраћао је на линији Копривница - Вараждин.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 24m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 14m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 14m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 48m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 37m
    0