У жељезничкој несрећи погинули жена и дијете

15.09.2022. 12:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Двоје путника погинуло је јутрос око 9.30 када је на пружном прелазу у мјесту Болфан, путнички воз налетио на путнички аутомобил.

Индекс преноси да се ради се о 27-годишњој жени и 4-годишњем дјетету.

Како се наводи још је двоје путника из возила је повријеђено те су превезени у болницу у Копривници.

Путнички воз саобраћао је на линији Копривница - Вараждин.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    8h 24m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    8h 10m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    9h 31m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    6h 47m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    11h 52m
    0