У жељезничкој несрећи погинули жена и дијете

15.09.2022. 12:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Двоје путника погинуло је јутрос око 9.30 када је на пружном прелазу у мјесту Болфан, путнички воз налетио на путнички аутомобил.

Индекс преноси да се ради се о 27-годишњој жени и 4-годишњем дјетету.

Како се наводи још је двоје путника из возила је повријеђено те су превезени у болницу у Копривници.

Путнички воз саобраћао је на линији Копривница - Вараждин.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    14h 29m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    11h 47m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    14h 52m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    18h 21m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    13h 57m
    0