У жељезничкој несрећи погинули жена и дијете

15.09.2022. 12:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Двоје путника погинуло је јутрос око 9.30 када је на пружном прелазу у мјесту Болфан, путнички воз налетио на путнички аутомобил.

Индекс преноси да се ради се о 27-годишњој жени и 4-годишњем дјетету.

Како се наводи још је двоје путника из возила је повријеђено те су превезени у болницу у Копривници.

Путнички воз саобраћао је на линији Копривница - Вараждин.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 29m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 28m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 34m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 25m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 6m
    0