У жељезничкој несрећи погинули жена и дијете

15.09.2022. 12:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Двоје путника погинуло је јутрос око 9.30 када је на пружном прелазу у мјесту Болфан, путнички воз налетио на путнички аутомобил.

Индекс преноси да се ради се о 27-годишњој жени и 4-годишњем дјетету.

Како се наводи још је двоје путника из возила је повријеђено те су превезени у болницу у Копривници.

Путнички воз саобраћао је на линији Копривница - Вараждин.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    20h 56m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    15h 48m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    18h 40m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 26m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    19h 32m
    1