Удружење "Оплемени срце" уручило 103 новогодишња пакетића малишанима

24.12.2021. 19:51
0
ИЗВОР: СРНА

Хуманитарно удружење грађана "Оплемени срце" организовало је вечерас представу и подјелу новогодишњих пакетића за 103 малишана из социјално угрожених породица и породица са четворо и више дјеце са подручја општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа.

Предсједник Удружења Игор Лукић рекао је новинарима да су, за годину дана од оснивања, организовали више значајних пројекта с циљем помоћи социјално угроженим суграђанима.

Лукић је нагласио да је изузетно поносан на свој град и суграђане који су се у великом броју одазвали и помогли организацију вечерашње подјеле пакетића.

- У акцију су укључени бројни привредни субјекти општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа, а није изостала ни подршка града Источно Сарајево. Зато вечерас имамо задовољство да наше најмлађе суграђане обрадујемо пакетићима и наступом мађионичара - нагласио је Лукић, који је вечерас као Деда Мраз подијелио пакетиће.

Подјела пакетића организована је у сали Културног центра Источно Ново Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана! Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана!
Божићна акција помоћи социјално угроженом становништву Источног Сарајева Божићна акција помоћи социјално угроженом становништву Источног Сарајева
Општина Источно Ново Сарајево организује подјелу новогодишњих пакетића Општина Источно Ново Сарајево организује подјелу новогодишњих пакетића
Најчитаније
  • Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне
    19h 39m
    4
  • Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“
    15h 18m
    5
  • Пале: Најављен протест поводом инцидента у дискотеци „Енигма“
    15h 55m
    17
  • Професор Димитрије Ћеранић изабран за декана Правног факултета
    20h 31m
    5
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    8h 41m
    0