Ухапшена четири лица због напада на Илиџи

15.01.2023. 10:47
2
ИЗВОР: srna.rs

Четири лица из Сарајева чији су иницијали Е.Б. /20/, А.Т. /27/, Х.Д. /28/ и Е.Х. /23/ ухапшена су због напада на родитеље и дјецу из Србије који су били на турниру у Сарајеву, рекао је Срни портпарол Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево Мирза Хаџиабдић.

Хаџиабдић је рекао да је дјело за које су ухапшени оквалификовано као насилничко понашање, док је за скандирање "Убиј Србина!" рекао да ће бити третирано као посебно дјело.

- То је посебно дјело. То су два различита догађаја, а полицијски службеници раде све на расвјетавању оба дјела - рекао је Хаџиабдић.

Он је рекао да су ухапшена лица смјештена у просторије за задржавање, те да ће током дана над њима бити извршена криминалистичка обрада.

- Полицијски службеници настављају даљи рад на расветљавању свих околности везаних за јучерашњи догађај - рекао је Хаџиабдић.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    TIiiiiii 15.01.2023. 15:31
    A zasto nebi... Da te podjestim da je tim istim Srbima vise mjesto da budu na Ilidzi nego ilad sto ce biti klincima i kretenima koji su ih napali. Ilidza je od postanka bila Hriscanska odnosno Srpska... Kqko.znam..znam .. pripadala je mojim prappra dedama....Tqko ako se i dalje cudis ni tebi nije mjesto na Ilidzji..zato sikter morrreee!!!
  • Generic placeholder image
    merc 15.01.2023. 12:02
    i srbi ostali nastavljaju turnir,,,,??????
Повезане вијести
Полицијски службеници из Зворника у хуманој мисији помоћи за малу Михаелу Полицијски службеници из Зворника у хуманој мисији помоћи за малу Михаелу
У удесу на путу Фоча-Устиколина смртно страдало једно лице У удесу на путу Фоча-Устиколина смртно страдало једно лице
Ухапшена дјевојка осумњичена да је ножем усмртила мајку! Ухапшена дјевојка осумњичена да је ножем усмртила мајку!
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    10h 9m
    2
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    8h 51m
    0
  • Угашена четири пожара, изгорио помоћни објекат у Балтићима у Сокоцу
    11h 45m
    0
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    10h 45m
    0
  • Милан Кадлец поразио противника из Црне Горе
    11h 56m
    0