Ухапшени у акцији "Стаза" ускоро пред тужиоцем

02.02.2022. 10:10
0
ИЗВОР: Срна

У Тужилаштво БиХ јутрос је почело спровођење ухапшених у акцији "Стаза" спроведене са циљем сузбијања дроге, потврдио је Срни портпарол ове правосудне институције Борис Грубешић.

Припадници Министарства унутрашњих послова /МУП/ Републике Српске у оквиру акције кодног назива "Стаза" јуче се ухапсили 19 лица и одузели више од 400 килограма марихуане за коју се сумња да су припадници ове групе прокријумчарили из Црне Горе у БиХ.

Ухапшена лица су осумњичена за организовани криминалитет у вези са кривичним дјелима неовлаштени промет дрогом, оружјем и војном опремом, те производима двојне употребе.

У акцији су учествовали и припадници Управе криминалистичке полиције, Специјалне антитерористичке јединице, Јединице жандармерије, те полицијских управа Бањалука, Источно Сарајево, Требиње и Фоча.

Коментари 0
Повезане вијести
Након 40 година одржане коњичке трке на Хан Краму (ВИДЕО) Након 40 година одржане коњичке трке на Хан Краму (ВИДЕО)
Почела исплата јулских пензија у Српској Почела исплата јулских пензија у Српској
Станивуковић: Недопустиво je да лијекови у Републици Српској и БиХ буду међу најскупљима Станивуковић: Недопустиво je да лијекови у Републици Српској и БиХ буду међу најскупљима
Најчитаније
  • Дан када је у Београд стигао Муја (ФОТО)
    8h 19m
    10
  • На Вучијој Луци прослављен Свети великомученик Пантелејмон
    14h 13m
    0
  • Омаж народном гуслару Срђану Трифковићу 27. августа у Вељинама
    15h 43m
    0
  • Након 40 година одржане коњичке трке на Хан Краму (ВИДЕО)
    16h 17m
    0
  • Крстарење уз Свету Гору - једини начин да жене виде манастире Атоса
    16h 28m
    0