Укинуто ванредно стање у Републици Српској

21.05.2020. 17:27
0
ИЗВОР: Nezavisne

У Републици Српској данас је Одлуком Народне скупштине Републике Српске укинуто ванредно стање.

За Одлуку о укидању ванредног стања у Српској гласало је 60 посланика.

Народна скупштина Републике Српске је 28. марта ове године на 12. посебној сједници, одржаној у Бањалуци, усвојила Одлуку о проглашењу ванредног стања за територију Републике Српске због епидемиолошке ситуације у Републици Српској усљед корона вируса.

Коментари 0
Повезане вијести
У понедјељак о сету закона о повећању плата У понедјељак о сету закона о повећању плата
Хаотично у Кнежеву: И стока се једва пробија крoз снијег (ФОТО/ВИДЕО) Хаотично у Кнежеву: И стока се једва пробија крoз снијег (ФОТО/ВИДЕО)
Укинута ванредна ситуација у Српској, грађани да се пријаве на здравствено осигурање Укинута ванредна ситуација у Српској, грађани да се пријаве на здравствено осигурање
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 4m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    16h 10m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    13h 42m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 51m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    57m
    0