Укупан број заражених у БиХ порастао на 136

24.03.2020. 08:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Служба Цивилне заштите Општине Коњиц објавила је синоћ да су у том граду још четири особе обољеле од корона вируса.

Како су навели тестирано је 14 особа, 10 узорака је негативно, а четири су позитивна.

- Обавјештавамо грађане општине Коњиц да су у току дана 23. марта 2020. године узети узорци од 14 особа са подручја општине Коњиц, који су тестирани на корона вирус ЦОВИД-19 - саопштено је из ЦЗ Опћине Коњиц.

Према посљедњим подацима, број обољелих у БиХ, са овим новим случајевима, повећао се на 136, преноси Аваз.

Посматрајући број заражених по градовима, ситуација изгледа овако:

Бања Лука – 64, Коњиц – 15, Мостар – 7, Лакташи – 5, Бихаћ – 5, Зеница – 4, Горажде – 4, Бијељина – 3, Челинац – 3, Сарајево – 3, Кнежево – 3, Модрича – 2, Козарска Дубица – 2, Брчко – 2, Тешањ – 2, Прњавор – 2, Градишка – 1, Дервента – 1, Нови Травник – 1, Орашје – 1, Бреза – 1, Високо – 1, Србац – 1, Добој – 1, Приједор – 1, Рибник – 1

Коментари 0
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    20h 59m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    19h 5m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    20h 46m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    16h 37m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    3h 52m
    0