Упао на славу па претукао цијелу породицу

19.12.2020. 11:19
0
ИЗВОР: Informer

Основно јавно тужилаштво у Лесковцу одредило задржавање С. Ф. из Лесковца, зато што је покушао да принуди И.Д. из Лесковца да му врати 10.000 евра које му је дао на зајам.

Осумњичени је отишао у кућу оштећеног, који је са породицом прослављао Светог Николу, те уз пријетњу да ће бацити бомбу и све их побити, почео са физичким нападом, тако што их је ударао шакама и песницама.

Нападач никога није поштедио, па је у бијесу изударао како оштећеног, тако и његовог сина, жену, оца и мајку која је инвалид и у колицима, а коју је избацио из колица при чему је задобила  повреде чија тежина још није утврђена.

Коментари 0
Повезане вијести
Благе казне, тешке посљедице Благе казне, тешке посљедице
Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву
Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину" Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину"
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    33m
    3
  • Косовски витез Милош Ћирковић: На згаришту икона Светог Алимпија Столпника
    5h 29m
    4
  • Крај пушења у кафићима и ресторанима у Републици Српској?
    23h 37m
    11
  • На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
    19h 38m
    31
  • Марица Спасић, храбра Српкиња која је помагала „Младој Босни“ у борби против окупатора
    1h 3m
    0