Обавјештавамо потрошаче на локалитету Горњи Которац да ће се данас у 14:00 часовa допремати вода помоћу цистерне. Молимо потрошаче да на вријеме припреме све што је потребно за преузимање залиха воде.
Коментари 0
Најчитаније
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
18h 21m
0
Данас „Конференција беба“ у Палама
19h 38m
0
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
19h 59m
0
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије