Виктор Милић трећу годину узастопно првак Србије

06.03.2022. 09:55
0
ИЗВОР: sportdc.net

Члан Кик-бокс клуба "Куле" из Трнова Виктор Милић, поново се окитио златном медаљом на Првенству Србије у кик-боксу.

Милић је наступио у категорији млађих јуниора до 60 килограма у дисциплини К-1 и освојио златну медаљу, која му је трећа узастопна на овом првенству.

 Виктор Милић је у финалу савладао Акоша Бовиза из Сенте.

Коментари 0
Повезане вијести
Николина Влашки јуниорска првакиња БиХ, Виктор Милић првак БиХ Николина Влашки јуниорска првакиња БиХ, Виктор Милић првак БиХ
Виктор Милић освојио Европски куп у Сарајеву Виктор Милић освојио Европски куп у Сарајеву
Виктор Mилић освојио злато на свјетском купу у Будимпешти Виктор Mилић освојио злато на свјетском купу у Будимпешти
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 41m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 40m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 46m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    23h 37m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 18m
    0