Возач лакше повријеђен при слијетању с пута

22.07.2024. 11:48
0
ИЗВОР: srna.rs

Лице чији су иницијали Р.Ц. из Братунца лакше је повријеђено када је возилом слетјело са коловоза на регоналном путу Братунац-Коњевић Поље, саопштено је из Полицијске управе Зворник.

Саобраћајна незгода доодила се јуче у мјесту Первани када је аутомобил "фијат" из непознатих разлога слетио са коловоза.

Извршен је увиђај, а возач је прекршајно санкционисан.

Полиција у Братунцу слободе је лиишила пјешака из Сребренице чији су иницијали У.Г, који је ометао саобраћај, а код којег је утврђено 1,68 промила алкохола у крви.

Коментари 0
Повезане вијести
Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе
Српска богатија за 25 беба Српска богатија за 25 беба
Најчитаније
  • Први пут с Турцима на јутрење
    17h 52m
    0
  • Нова правила: Долази велика промјена за све који имају возачку дозволу Б категорије
    17h 33m
    1
  • Молитва за правду за породицу Хршум - Обраћање оца настрадале Данијеле
    12h 46m
    2
  • Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
    9h 18m
    2
  • Тужилаштво и породица траже максималну казну за Kујовића који је усмртио супружнике Хршум
    11h 30m
    1