Возачи опрез, почело је друго полугодиште школске године

20.01.2025. 14:49
0
ИЗВОР: katera.news

Поводом почетка другог полугодишта школске 2024/2025. године, Полицијска управа Источно Сарајево апелује на све учеснике у саобраћају да поштују саобраћајна правила и прописе, те да у близини школа обрате пажњу на пјешаке.

- Апелујемо на све возаче да у зонама школа и на трасама кретања дјеце од куће до школе и обрнуто, повећају пажњу, поштују саобраћајне прописе, прилагоде брзину кретања, као и да не паркирају возила у зонама школа и  на мјестима која за то нису прописана - навели су из ПУ Источно Сарајево, додајући да ће полицијски службеници обићи школске установе и указати на значај поштовања саобраћајних правила и прописа.

Поштујте саобраћајне прописе и правила, јер одговорним понашањем доприносимо безбједности свих учесника у саобраћају.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    8h 29m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    15h 19m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    14h 19m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    14h 53m
    8
  • Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
    8h 24m
    0