Забио се трактором у стуб па сјео у кафану на пиће

14.08.2023. 10:52
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Саобраћајна незгода догодила се у центру Вировитице у суботу навече. Возач трактора у једном је тренутку изгубио контролу, прешао на супротну страну улице, покупио саобраћајни знак и ударио у метални стуб гдје се коначно зауставио.

Један од очевидаца каже како је након незгоде изашао из трактора и збуњено погледавао около.

Потом је, наводно, отишао у оближњи кафић на пиће.

У међувремену су стигли полицајци и кренули с увиђајем, а возач је, како се прича за то вријеме пио у кафићу у центру Вировитице, наводи "Danica.hr".

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    14h 14m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    12h 18m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    10h 48m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 28m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    14h 18m
    0