Забрањен саобраћај за камионе преко Романије

03.12.2021. 09:38
0
ИЗВОР: СРНА

Због снијега на коловозу, за теретна возила са приколицом и за шлепере, забрањен је саобраћај на путу Подроманија-Мокро, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

Из "Романијапутева" Срни је раније речено да све екипе предузећа од раног јутра чисте саобраћајнице од снијега који интензивно пада у Сарајевско-романијској регији, посебно на планинама.

Руководилац Службе редовног одржавања у овом предузећу Славиша Иконић рекао је да снијег пада на свим дионицама које одржавају "Романијапутеви", те да је најтежа ситуација на Романији гдје обилне сњежне падавине, прати и јак вјетар.

- Преко Романије је забрањен саобраћај за теретна возила док се врши чишћење и посипање магистрале - рекао је Иконић.

Он је позвао све који немају пријеке потребе да не крећу на пут док се временска ситуација и стање не стабилизује.

Коментари 0
Повезане вијести
Романијапутеви: Сви путеви проходни Романијапутеви: Сви путеви проходни
"Романијапутеви": Снијег дочекан спремно и кад му вријеме није "Романијапутеви": Снијег дочекан спремно и кад му вријеме није
Мотоцикл тешко повриједио полицајца на прилазу Мокром Мотоцикл тешко повриједио полицајца на прилазу Мокром
Најчитаније
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    18h 17m
    40
  • Лица се сумњиче за физички напад у Рогатици
    16h 34m
    1
  • Хан Пијесак: Лицу нанесене тешке тјелесне повреде
    16h 41m
    1
  • Ване Ивановић - Југословен без отаџбине и грађанин свијета
    5h 51m
    31
  • Пале: Вртић "Бубамара" прославио Никољдан, кум начелник Којић
    11h 43m
    1