Заједно за љепши Васкрс корисника Удружења „Оплемени срце“

13.04.2025. 22:01
0
ИЗВОР: katera.news

Хуманитарно удружење грађана „Оплемени срце“ позива суграђане да им се придружу у акцији прикупљања хране, обојених јаја, колача, сокова, воћа и других потрепштина за око 70 корисника Удружења, социјално угрожених особа са подручја општина Источна Илиџа и Источно Ново Сарајево.

Уз помоћ и донације добрих људи, трпезе корисника биле су богатије и они су највеће и најрадосније хришћанске празнике прославили достојанствено.

- Ако желите да дате свој скромни допринос у виду донација (печења, сухомеснатих производа, обојених јаја, колача, воћа, пића) пишите нам у коментару објаве о врсти донације на коју можемо рачунати или се јавите неком од наших администратора – навели су на свом Фејсбук налогу, те додали да се донације могу предати 18. и 19. априла, до 11.00 часова у ресторану Саракс.

Рад Удружења можете подржати позивом на број 17049 и тако донирати 2 КМ или извршити уплату новчане донације на наш текући рачун број 5557000052330877, отворен код Нове банке АД Бања Лука.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра почиње Васкршњи пост Сутра почиње Васкршњи пост
Васкрси васкрсле српске војске Васкрси васкрсле српске војске
Колико дуго након Васкрса су јаја безбједна за јело? Колико дуго након Васкрса су јаја безбједна за јело?
Најчитаније
  • Сјећање на Срђана Трифковића, великог српског гуслара
    1h 36m
    4
  • Сјећање на пилота мајора Зорана Радосављевића
    14h 14m
    39
  • Бајден: Ја сам предложио бомбардовање Београда (ВИДЕО)
    12h 36m
    11
  • Ристо Јеремић, Фочак, непоколебљиви родољуб и национални прегалац
    4h 6m
    17
  • Страшна прича из Грачанице: НАТО нам је убио дјецу - умјесто имена остале три тачке...
    5h 26m
    25