Здравствено стање Миће Мићића и даље изузетно тешко

09.12.2020. 12:23
0
ИЗВОР: СРНА

Здравствено стање градоначелника Бијељине Миће Мићића и даље је изузетно тешко и он је животно угрожен, речено је у Универзитетском клиничком центру /УКЦ/ Републике Српске.

Из ове здравствене установе су рекли да је Мићић и даље прикључен на инвазивну механичку вентилацију, а да су све даље прогнозе у вези са његовим здравственим стањем крајње неизвјесне.

Из бијељинске болнице "Свети врачеви" 26. новембра је саопштено да је Мићић позитиван на вирус корона и да је упућен у УКЦ Републике Српске на даље лијечење.

Коментари 0
Повезане вијести
УКЦ РС: Пацијент извршио самоубиство скоком са петог спрата УКЦ РС: Пацијент извршио самоубиство скоком са петог спрата
Филмска судбина наше суграђанке Валентине Прстојевић Филмска судбина наше суграђанке Валентине Прстојевић
Од сутра забрањене посјете у УКЦ-у Од сутра забрањене посјете у УКЦ-у
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    22h 55m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 1m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    22h 42m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    18h 33m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    1h 54m
    0